Učitelia žiadajte od odborov náhradu mzdy!

Autor: Jozef Maťaše | 29.11.2012 o 16:55 | Karma článku: 19,85 | Prečítané:  2073x

Tak sme boli svedkami toho, ako si skoro člen Smeru urobil handru zo svojich odborárov. Tri dni štrajku a výsledok: "Začali s nami rokovať."

Učitelia si odtrhli zo svojich biednych miezd takmer 100 € s nádejou, že zlepšia svoje biedne platy. Smola je, že sa zverili do rúk totálneho dilentanta, ktorý vyhlási ešte pred štrajkom, že je pri stretnutí s ministrom financií ochotný ustúpiť. Následne vyhlási neobmedzerný štrajk, ktorý bude trvať tri dni!!! Takúto úbohosť dokáže splodiť iba totálne neschopný vyjednávač (alebo všetkého schopný vyje..vač). Potom ani nemôže ohlásiť iný výsledok trojdňového štrajku ako: "Začali s nami vyjednávať."

Učitelia už sa preberte! Načo platíte príspevky odborom, ktoré vás majú na háku? Žiadajte svoju odborovú centrálu o náhradu ušlej mzdy, nakoľko svojim totálne neschopným prístupom spôsobili škodu nielen učiteľskej obci ako takej, ale hlavne vám.

Stále platí: "Vrana vrane oko nevykole!" Snáď nečakáte, že teraz po prerušení štrajku sa vyjednávacia pozícia odborárskeho bossa a zároveň poslanca za stranu Smer nejako rapídne zlepšila??? Majú vás tam, kde vás chceli mať. A je len na vás, či sa s tým zmierite. Mali ste podporu veľkej časti obyvateľstva, ale ak necháte so sebou takto vykývať, tak sa vám budú aj tie deti v triede rehliť.

Verím v zdravý rozum a držím palce v boji za svoje požiadavky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Van der Bellen nevyhral, to len populizmus porazil sám seba

Miloš Zeman sa tešil predčasne. Ukazuje sa, že víťazstvá radikálov či populistov nie sú ani v dnešnej dobe samozrejmosťou.

SVET

Van der Bellen bude prezidentom, Hofer priznal porážku

Je nereálne, aby nepriaznivý stav zvrátil.

KOMENTÁRE

Rakúska úľava pre demokratov, varovanie pre populistov

Väčšinu politikov a ich tímov musel nad výsledkami obliať studený pot.


Už ste čítali?